SKU
859411003170
Kategorie
Kompresory elektryczne, Seria Albert - śrubowe, Śrubowe, Wolnostojące
Kompresor ATMOS Albert E.170 - 13 bar
- Zadzwoń i zapytaj o rabat: +48 669 459 208
- Dostępny na zamówienie
- Wysyłka na indywidualną wycenę
- Zdjęcie nie stanowi oferty.
- Dostępny na zamówienie
- Wysyłka na indywidualną wycenę
- Zdjęcie nie stanowi oferty.

39019,50 zł +23% VAT
Płatność przelewem oraz przez podzieloną płatność
Numer konta bankowego:
Bank PKO BP 83 1020 3440 0000 7802 0307 5082
Facebook
X
Linkedin
EAN
859411003170
Kategorie
Kompresory elektryczne, Seria Albert - śrubowe, Śrubowe, Wolnostojące
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1600 × 764 × 771 mm |
| Zbiornik | Wolnostojący |
| Obrotowość | Stałoobrotowy |
| Moc [kW] | 18.5 |
| Ciśnienie [bar] | 13 |
| Wydajność [m3/min] | 2.4 |
| Przełożenie napędu | Przekładnia pasowa |
| Zawór wylotowy | G 3/4" |
| Wersja | Komfort |
| Natężenie dźwięku [dB(A)] | 74 |
Dodaj opinię
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni "Kompresor ATMOS Albert E.170 - 13 bar" Twój adres email nie będzie wyświetlony.Twoja ocena
Twoja opinia
This field is required.Name
This field is required.Something went wrong, we could not submit review.

