Kategorie
Kompresory elektryczne, Seria SEC - śrubowe, Śrubowe, Wolnostojące
Kompresor ATMOS SEC 300 Vario - 8 bar
- Zadzwoń i zapytaj o rabat: +48 669 459 208
- Dostępny na zamówienie
- Wysyłka na indywidualną wycenę
- Zdjęcie nie stanowi oferty.
- Dostępny na zamówienie
- Wysyłka na indywidualną wycenę
- Zdjęcie nie stanowi oferty.

69921,90 zł +23% VAT
Płatność przelewem oraz przez podzieloną płatność
Numer konta bankowego:
Bank PKO BP 83 1020 3440 0000 7802 0307 5082
Facebook
X
Linkedin
Kategorie
Kompresory elektryczne, Seria SEC - śrubowe, Śrubowe, Wolnostojące
| Waga | 640 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1300 × 920 × 1270 mm |
| Zbiornik | Wolnostojący |
| Obrotowość | Zmiennoobrotowy |
| Moc [kW] | 30 |
| Ciśnienie [bar] | 8 |
| Wydajność [m3/min] | 2.15 – 4.5 |
| Przełożenie napędu | Przekładnia pasowa |
| Zawór wylotowy | G 1" |
| Natężenie dźwięku [dB(A)] | 75 |
Dodaj opinię
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni "Kompresor ATMOS SEC 300 Vario - 8 bar" Twój adres email nie będzie wyświetlony.Twoja ocena
Twoja opinia
This field is required.Name
This field is required.Something went wrong, we could not submit review.

