Kompresor ATMOS ST 45D - 10 bar
- Zadzwoń i zapytaj o rabat: +48 669 459 208
- Dostępny na zamówienie
- Wysyłka na indywidualną wycenę
- Zdjęcie nie stanowi oferty.
- Dostępny na zamówienie
- Wysyłka na indywidualną wycenę
- Zdjęcie nie stanowi oferty.

91819,80 zł +23% VAT
Płatność przelewem oraz przez podzieloną płatność
Numer konta bankowego:
Bank PKO BP 83 1020 3440 0000 7802 0307 5082
Facebook
X
Linkedin
| Waga | 1030 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1876 × 1262 × 1680 mm |
| Zbiornik | Wolnostojący |
| Obrotowość | Stałoobrotowy |
| Moc [kW] | 45 |
| Ciśnienie [bar] | 10 |
| Wydajność [m3/min] | 7 |
| Przełożenie napędu | Napęd bezpośredni |
| Zawór wylotowy | G 1 1/4" |
| Natężenie dźwięku [dB(A)] | 69 |
Dodaj opinię
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni "Kompresor ATMOS ST 45D - 10 bar" Twój adres email nie będzie wyświetlony.Twoja ocena
Twoja opinia
This field is required.Name
This field is required.Something went wrong, we could not submit review.

